Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Dobiecin

Dobiecin, łódzkie

  • 179 000 zł
  • 2 300 m²
  • 77,83 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Małgorza...

Skontaktuj się

Działka budowlana Dobiecin

Dobiecin, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

179 000 zł

2 300 m²

77,83 zł/m²

Działka budowlana Dobiecin

Zaktualizowane: 14 maja 2026

179 000 zł 2 300 m² 77,83 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (77,83 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 300 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 90m; szerokość: 26m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SGCOFY447

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana 2300 m²

Dobiecin gm. Bełchatów

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Powierzchnia: 2300 m² idealna pod duży dom z ogrodem lub jako lokata kapitału. Wymiar działki: 26 x 88,90m

Media: Prąd dostępny bezpośrednio przy działce, sieć wodociągowa zlokalizowana w drodze dojazdowej (ogromna oszczędność czasu i pieniędzy!). (...)

Agent

Ewelina Małgorzata Pietryniak

699 585...

699 585 218

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewelina Małgorzata Pietryniak

699 585...

699 585 218

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewelina Małgorzata Pietryniak

Zostaw telefon, oddzwonimy